توضیحات

PH/ORP متر پرتابل مدل HI8014

پی اچ متر و ORP متر پرتابل هانا HANNA مدل HI8014 بطور خاص جهت استفاده‌های میدانی و آموزشی طراحی و ساخته شده است. ph مترHI8014 را می‌توانید به وسیله کلید‌های پتانسیومتری قرار گرفته بر روی HI8014 بصورت دستی در یک یا دو نقطه کالیبره نماید. کالیبراسیون دستی پی اچ جهت اندازه‌گیری‌هایی که نیاز به کالیبراسیون در محل دارند بسیار مفید است. همچنین با استفاده از کالیبراسیون دستی و انتخاب نقاط کالیبراسیون نزدیک به پی اچ محلول مورد اندازه‌گیری می‌توانید به نتایج دقیق‌تری دست یابید.

HI8014 همچنین می تواند مقادیر ORP را بر حسب میلی ولت اندازه‌گیری نماید. جهت اندازه‌گیری ORP کاربر می‌بایست الکترود را بصورت جدا تهیه نماید. کمپانی هانا جهت اندازه‌گیری میزان ORP با دستگاه HI8014 الکترود مدل HI3131B را پیشنهاد می‌دهد.

اصلاح دمایی مقادیر اندازه‌گیری شده نیز به صورت دستی صورت می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از یک دماسنج میزان دما را اندازه‌گیری نماید و سپس به وسیله کلید پتانسیومتری قرار گرفته بر روی دستگاه مقدار اندازه‌گیری شده را به دستگاه وارد کنید. در نهایت میزان پی اچ یا ORP پس از اصلاح دمایی بر روی نمایشگر به نمایش در خواهد آمد.

ویژگی های PH/ORP متر مدل HI8014

  • اندازه گیری میزان pH، ORP و دما
  • کالیبراسیون در دو نقطه
  • کاربری بسیار راحت

مشخصات:
رنج PH: 0-14
دقت: 0.01PH
رنج ORP: -1999 to +1999 mV
pH Calibration: manual

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “PH/ORP متر مدل HI8014”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *