توضیحات

فروش بوتاکس مصپورت 500 واحدی

بوتاکس مصپورت 500 واحدی ساخت شرکت مصون داروی البرز

ویژگی‌های محصول
 • نام ژنریک: توکسین کلستریدیوم بوتولینوم تیپ A
 • نام تجاری: مصپورت
 • نام سازنده: شرکت مصون دارو
 • کشور سازنده: ایران
 • مقدار: 500 واحد
 • حداکثر نفرات مورد استفاده: 3 نفر
 • معرفی بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی

  ویال حاوی کیک استریل لیوفیلیزه توکسین خالص شده باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تیپ A که به صورت موثری باعث مهار انقباض عضلات ناحیه شده و این اثر ۳ تا ۶ ماه می ماند.

  مصپورت MASPORT چیست؟ آیا مصپورت یک بوتاکس امن است؟ مدت ماندگاری مصپورت چقدر است؟ برای خرید مصپورت از کدام فروشندگان می توانیم مصپورت تهیه کنیم؟ نحوه نگهداری بوتاکس مصپورت و دمای نگهداری آن چقدر است؟

  بوتاکس نیز مشابه فرآورده ها و داروهای درمانی زیبایی تزریقی توسط کمپانی های گوناگونی و در مارک ها و انواع متفاوتی ساخته و به بازار عرضه شده است که این مارک ها و برندها هر یک از لحاظ چگونگی تزریق ، هزینه تزریق ، کیفیت و نواحی تزریق با یکدیگر فرق دارند. تمام این نوع بوتاکس ها از سم بوتولینوم استخراج شده و به ماهیچه هایی که سبب به وجود آمدن چین و چروک در صورت شده اند ، تزریق می گردد و به طور موقتی تکان های عصبی و جمع شدگی ماهیچه ای را در نواحی تحت درمان نظیر پیشانی ، اطراف چشم و خطوط اخم را از کار می اندازد تا با رفع چین و چروک صورت ، جوانی به پوست بازگردد.

  تاثیرات سم بوتولینوم برای  بی حس کنندگی و بی حرکت شدن عضلات نواحی تحت درمان تقریباً ۱ الی ۶ ماه باقی خواهد ماند. از برندهای معتبر بوتاکس می توان دیستون و مصپورت را نام برد که در این مطلب آموزشی مصپورت را تشریح می کنیم.

  موارد مصرف بوتولینوم توکسین Masport

  درمان چروک های صورت

  سردرد مزمن

  درمان چروک های ایجاد شده در گردن

  ترشح بیش از اندازه بزاق

  کاهش خطوط عمودی خنده

  دیستونی گردن

  کاهش خطوط خرگوشی روی بینی

  تعریق بیش از اندازه

  کاهش خطوط لب بالایی

  گرفتگی عضلات اندام فوقانی و تحتانی

  تداخل دارویی مصپورت:

  تشدید اثرات آنتی کولینرژیک

  افزایش اثر توکسین در تجویز همراه یا قبل از آمینوگلیکوزیدها، اسپکتینومایسین پلی میکسین، تتراساکلین ها و شل کننده های عضلانی

  تفاوت ها و شباهت های بوتاکس و دیسپورت

  هر دو بوتاکس و دیسپورت دو دارو هستند و ماده فعال هر دو محصول سم بوتولینوم نوع A است، اما با وجود این عنصر مشترک، تفاوت های زیادی بین این دو درمان وجود دارد. بیایید با هم ببینیم کدامیک از همه مهمتر هستند:

  1. غلظت سم در دیسپورت کمتر از آنچه در بوتاکس یافت می شود . این بدان معناست که با بوتاکس کمتر می توانید نتایج قابل توجه تری داشته باشید. در واقع یک واحد بوتاکس معادل تقریباً 3 واحد دیسپورت است.
  2. دیسپورت بهتر از بوتاکس مصپورت رقیق می شود ، در واقع دومی بیشتر در ناحیه تزریق متمرکز می شود. در نتیجه، و از آنجایی که Dysport بیشتر از بوتاکس گسترش می‌یابد، می‌توان نواحی بزرگ‌تر را با تزریق کمتر Dysport درمان کرد.
  3. بسیاری از پزشکان Dysport را به دلیل غلظت کمتر آن ترجیح می دهند.
  4. اثرات Dysport در زمان کوتاه تری مشاهده می شود و اولین نتایج را می توان تنها در 24 یا 48 ساعت درک کرد. و این نیز به دلیل غلظت کمتر آن است. از طرف دیگر، با بوتاکس، اغلب باید بین 3 تا 7 روز صبر کنید تا بتوانید اثرات آن را درک کنید.

   تفاوت بوتاکس مصپورت با دیسپورت چیست؟​

   دیسپورت و بوتاکس مصپورت معمولا برای کاهش خطوط ریز و چین و چروک صورت و پیشانی استفاده می شوند. در حالی که هر دو کاربرد پزشکی دارند، به عنوان درمان های زیبایی تزریقی محبوبیت بیشتری دارند. برای آشنایی با کاربردهای دیگر بوتاکس صفحه تزریق بوتاکس را مطالعه کنید.

   تولید دیسپورت به صورت پودر می باشد و معمولا نیازی نیست در دمای خاصی نگه داری شود، در دیسپورت ازماده ای مانند لاکتوز استفاده شده است، که این ماده به عنوان قند شیر، در شیر هم یافت می شود  بنابراین پزشک متخصص می بایست برای فردی که به شیر حساسیت دارد دیسپورت تزریق نکند. برای تزریق بوتاکس دیسپورت به مقدار بیشتری از این ماده نیاز است تا تزریق درست تری انجام گیرد و نتایج حاصل از آن رضایت بخش باشد.معمولا دیسپورت بعد از تزریق اثرات آن بر روی پوست زودتر نمایان می شود و معمولا بعد از یک روز اثر آن مشخص است، و درهنگام تزریق، فرد درد کمتری را احساس می کند.

   کمترین عوارض در بوتاکس مصپورت

   بوتاکس مصپورت از کم عوارض ترین ماده های بوتاکس می باشد، با شکل دارویی به صورت پودر لیوفیلیز استریل تزریقی در واحدهای ۵۰۰ و ۱۵۰ در دسترس می باشد،تاثیر تزریق آن اکثرا 3 تا 10 روز به طول می انجامد . لازم است بدانید که تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت در نوع عملکرد آنها نیست و عمده ی تفاوت آنها در سرعت عملکرد و میزان تاثیر و درد ناشی از آنها می باشد. بسیاری از چین و چروک های صورت در اثر عادت های حرکتی اشتباه ایجاد می شود و تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت در جلوگیری از ایجاد انقباض عضلات نیست بلکه در سرعت تاثیر گذاری از جلوگیری این انقباضات می‌باشد.

   تایج حاصل از تزریق و مدت زمانی که این بوتاکس ها اثر گذاری خود را دارند از تفاوت های عمده تزریق بوتاکس دیسپورت و مصپورت است. نتایج بوتاکس دیسپورت سریع و پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت مشهود خواهد بود و اثرگذاری آن ۴ بین تا ۵ ماه می باشد. بوتاکس مصپورت دارای ماندگاری بین 4 تا 6 ماه است و نتایج حاصل از تزریق بین 3 تا 10 روز بعد از تزریق قابل مشاهده خواهد بود. اما باید بدانید که نتایج حاصل از درمان با هر یک از این روش‌ها در بیماران مختلف متفاوت است. در مورد به صرفه بودن هزینه می توان گفت قیمت بوتاکس مصپورت با شرایط مالی بسیاری از افراد هم خوانی دارد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بوتاکس مصپورت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هر سوالی داشته باشید می تونید بپرسید...