توضیحات

بوتاکس دیستون 300 واحدی

بوتولینوم توکسین نوع A

پودر لئوفیلیزه تزریقی است.

در هر جعبه دیستون : ویال دیستون ۵۰۰ + حلال سدیم کلراید ۰٫۹% به همراه بروشور

شرایط نگهداری : ۲ تا ۸ درجه سانتیگراد

بوتاکس دیستون چیست؟

بوتاکس دیستون مانند سایر بوتاکس ها ، سم بوتولونیوم می باشد که به وسیله ی یک باکتری ایجاد و ساخته شده است. در واقع سم بوتولونیوم اگر در دوز و در فضا و تجهیزات کلینیکی کنترل شده باشد ، قادر است موارد استفاده درمانی مفید و موثری را در پی داشته باشد.

بوتاکس دیستون بعد از تزریق در ناحیه درمان ، سبب تضعیف و فلج شدن پایانه های عصبی و ممانعت از حرکت و انقباض عضلات مورد هدف می شود ، بدین علت از بروز چین و چروک های صورت پیشگیری می نماید و یکی از راه حل ها و روش های موثر ، کاربردی و مورد استقبال در جوان سازی پوست صورت در سراسر دنیا به شمار می آید.

بوتاکس دیستون تنها در ناحیه تحت درمان که عمل تزریق صورت گرفته اثر خواهد گذاشت و ثابت باقی می ماند و هیچ گونه عارضه و مشکلی را برای بدن به وجود نمی آورد .

موضع تحت درمان امکان دارد دچار تورم ، کبودی و قرمزی مختصری شود که طبیعی بوده و پس از گذشت چند ساعت برطرف می شود. بعد از عمل تزریق بیماران قادرند بلافاصله کارهای روزمره خود را از سر بگیرند. توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس دیستون حتماً می بایست توسط پزشک متخصص در کلینیک صورت گیرد.

عملکرد بوتاکس دیستون چگونه است؟

عملکرد بوتاکس دیستون مانند سایر بوتاکس ها با از کار انداختن سیناپس های عصبی و جلوگیری از حرکت و انقباض عضلات نواحی تحت درمان صورت می گیرد.

تاثیرات بوتاکس دیستون بعد از تزریق ، به ماهیچه های مورد هدف جذب شده و در انتهای انتقال دهنده های عصبی استقرار می یابد. در این نواحی بوتاکس بدین صورت اثر می گذارد که از آزاد شدن استیل کولین که یک رابط شیمیایی است و مسئولیت حرکت و انقباض ماهیچه ها را بر دوش دارد ممانعت به عمل می آورد.

بر این اساس با انجام تزریق و در خلال این عمل پیام انقباض به ماهیچه های نواحی تحت درمان نخواهد رسید و در نهایت عمل تضعیف و از کار افتادن موقت عضلات موضع درمان به وجود می آید.

این فلج شدن موقتی ماهیچه های زیر پوستی موجب صاف شدن و برطرف شدن چین و چروک های پوست نواحی تحت درمان می شود. زمانی که پروتئین در پایانه عصبی ماهیچه ها از کار می افتد ، به ماده ای غیر زیان آور و بی ضرر (آمینواسیدها) تغییر می یابد که یا جهت مصرف دوباره در سایر پروتئین ها ، بازآوری و یا به وسیله ی کلیه خارج و دفع می گردد.

مدت زمان ماندگاری بوتاکس دیستون ۳ الی ۶ ماه با توجه به وضعیت شما و ناحیه تحت درمان متغیر خواهد بود.

درمان با بوتاکس در حوزه ی زیبایی و مراقبتی پوست جهت کاهش و از بین بردن خطوط دور چشم ، چین و چروک پیشانی ، خط اخم ، خط خنده و دور لب ، چال چانه ، خطوط روی پوست گردن ، چین و چروک قسمت میانی سینه کاربرد دارد.

کاربردهای بوتاکس دیستون

کاربردهای تزریق بوتاکس به شرح زیر می باشد.

  • رفع و کاهش خطوط اطراف چشم
  • چین و چروک پیشانی
  • خط اخم
  • خط خنده و اطراف بینی و دهان
  • چال چانه
  • خطوط گردن
  • خطوط میانی سینه
  • جهت خرید بوتاکس دیستون محصول ایرانی ساخت شرکت ایمن سازی البرز با شرکت ماهان تجهیز ازما تماس بگیرید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بوتاکس دیستون 300 واحدی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هر سوالی داشته باشید می تونید بپرسید...